
Mechanikus tömítés szén anyag antimon szén rúd
Leírás
Műszaki paraméterek
Szén/grafit mátrixként a fémes antimont beszivárogtatják a nyitott pórusokba vákuum- és nyomásimpregnálással, majd hőkezeléssel stabilizálja az anyag szerkezetét; a rendelkezésre álló termékek közé tartoznak a szabványos rudak, a méretre vágott--nyersdarabok, a közeli-háló-formájú nyersdarabok és a CNC-kész alkatrészek.

Impregnált grafit adatlap
|
Írja be |
Impregnált anyag |
Térfogatsűrűség (g/cm³) |
Hardness Shore (HS) |
Hajlítószilárdság (MPA) |
Nyomószilárdság (MPA) |
porozitás (%) |
Tágulási együttható (10-6/oC) |
Max üzemi hőmérséklet (oC) |
|
M106 G |
ezüst (G) |
2.80 |
80 |
65 |
190 |
2.0 |
900 |
|
|
M106P |
réz (P) |
2.20 |
80 |
70 |
210 |
3.0 |
6.8 |
400 |
|
M106D |
antimon (D) |
2.2-2.3 |
85 |
62 |
190 |
2.2 |
7.0 |
480 |
|
M154D |
2.2-2.3 |
70 |
55 |
150 |
2.2 |
7.0 |
480 |
|
|
M106A |
Alumíniumötvözet (A) |
2.00 |
40 |
60 |
120 |
2.5 |
7.3 |
350 |
|
M106B |
Babbitt ötvözet |
2.50 |
80 |
40 |
70 |
7.0 |
5.2 |
220 |
|
M106K |
Gyanta |
1.75 |
80 |
60 |
176 |
1.0 |
4.0 |
200 |
|
M154K |
1.70 |
70 |
50 |
100 |
1.5 |
3.5 |
200 |



Műszaki paraméterek
|
Paraméter |
Tipikus / elérhető specifikáció |
|
Anyag |
Szintetikus grafit + antimon impregnálás |
|
Térfogatsűrűség |
2,20–2,50 g/cm³ |
|
Nyitott porozitás |
<2.0% |
|
Shore keménység |
85–105 HSA |
|
Nyomószilárdság |
120 MPa vagy annál nagyobb |
|
Hajlító szilárdság |
65 MPa vagy annál nagyobb* |
|
Hővezetőképesség |
15–25 W/(m·K) |
|
CTE |
4.5–5.5 × 10⁻⁶/K |
|
Szerviz hőmérséklet a levegőben |
350 fokig |
|
Rúd átmérője |
Ø20-300 mm |
|
Rúd hossza |
1000 mm-ig |
|
Megmunkálási tolerancia |
±0,005 mm-ig |
|
Tömítőfelület érdessége |
Ra kisebb vagy egyenlő, mint 0,2 μm |
|
Ellátási űrlap |
Rúd / Üres / Megmunkált alkatrész |
|
Dokumentumok |
COA / MTR elérhető |
Mechanikus tömítési alkalmazások
Mechanikus tömítőgyűrűk
Forgógyűrűk, állógyűrűk és fojtógyűrűk megmunkálása ipari szivattyúk, forróolaj-szivattyúk és vegyi szivattyúk tömítőrendszereihez.
Szivattyútengely hüvelyek
Vezetőhüvelyek, csúszócsapágyak és kopógyűrűk megmunkálása szivattyúkhoz és egyéb folyadékkezelő berendezésekhez.
Magas{0}}hőmérsékletű berendezések
Alkalmas magas hőmérsékletű, forró olaj, szénhidrogén és ipari folyadékok tömítésére{0}}.
Testreszabott alkatrészek
Támogatja az olyan összetett funkciók megmunkálását, mint az O-gyűrű hornyok, az elfordulásgátló hornyok- és a rögzítő furatok; kompatibilis az olyan illeszkedő anyagokkal, mint a SiC és a TC.
Testreszabás
Rúd és üres
Ø20–300 mm-es rudak és méretre-vágott-darabok szállítása; méretek és megmunkálási ráhagyások rendelésenként visszaigazolva.
CNC precíziós megmunkálás
A lehetőségek közé tartozik az esztergálás, marás, köszörülés, átlapolás és polírozás; a kritikus méretek rajzonként ±0,005 mm-re vannak szabályozva.
Megmunkálás rajzokból
Támogatja az olyan formátumokat, mint a PDF, DWG, DXF, STEP és IGES; tömítőgyűrűk és karbon{0}}grafit alkatrészek egyedi gyártása a mellékelt rajzok alapján.
Gyártási folyamat
Anyag előkészítés
Nyersanyag ellenőrzés → Vákuumos/nyomásos antimon impregnálás → Hőkezelés → Teljesítményvizsgálat.
Precíziós megmunkálás
Nagyoló megmunkálás → CNC precíziós megmunkálás → Köszörülés → Homloklapolás/polírozás.
Késztermék ellenőrzése
Méretellenőrzés → Geometriai tűrésvizsgálat → Érdességvizsgálat → Tömítési felület ellenőrzése → Tisztítás és csomagolás.
Miért válasszon minket
500+ Tengerentúli ügyfelek
Több mint 500 ügyfelet szolgáltunk ki, és 50 országba exportáltunk termékeket, éves értékesítési volumenünk megközelítőleg 1 000 000 darab; kiterjedt tapasztalattal rendelkezünk a nagyszabású- tengerentúli megrendelések következetes teljesítésében.
Szén{0}}grafittermékek széles választéka
Kínálunk grafittömböket, rudakat, csöveket, csapágyakat és perselyeket, valamint mechanikus tömítéseket, szén-grafitlapátokat és gyantát-, antimont-, rézből- és ezüsttel-impregnált grafitot. Termékeink olyan alkalmazásokhoz tartoznak, mint a szivattyúk és szelepek, a mechanikus tömítések, az autóipari alkatrészek és a kohászat.
Szigorú nyersanyagvizsgálat
A grafit nyersanyagokat ISO-tanúsítvánnyal rendelkező beszállítóktól szerezzük be, és tételkezelési és mintamegőrzési protokollokat alkalmazunk. A beérkező anyagvizsgálatok kiterjednek a széntartalomra (99,9% vagy annál nagyobb), a hamutartalomra (0,1% vagy annál kisebb), a sűrűségre, a részecskeméretre és a mikroszerkezetre.
Szállítás előtti 100%-os szemrevételezéses ellenőrzés
A gyártást szabványos működési eljárások (SOP) szabályozzák, a kritikus méreteket lézeres méréssel és koordinátamérő gépekkel (CMM) igazolják. A késztermékek 100%-os szemrevételezésen esnek át, a kritikus teljesítménymutatók szúrópróbaszerű ellenőrzése mellett (30–50%).
GYIK
K: Vásárolhatok szénrudakat kész alkatrészek helyett?
V: Igen. Rudakat, nyersdarabokat és kész alkatrészeket szállítunk.
K: Készíthet-e alkatrészeket rajzok alapján?
V: Igen. Elfogadunk 2D/3D rajzokat és különböző CAD formátumokat.
K: Tudsz mintákat adni?
V: Igen, a projekt követelményei alapján anyagmintákat vagy megmunkált mintákat tudunk biztosítani.
K: Mi a különbség az antimonnal-impregnált szén és a gyantával-impregnált szén között?
V: Az antimonnal-impregnált szén jobban megfelel magasabb hőmérsékletnek és terhelésnek, míg a gyantával-impregnált szén általában alkalmasabb bizonyos vegyi korrozív anyagokat tartalmazó környezetben.
K: Tudsz MTR-t vagy COA-t adni?
V: Igen; meghatározott vizsgálati paraméterek a jóváhagyott előírásoknak és a rendelési követelményeknek megfelelően vannak megadva.
K: Hogyan állapíthatom meg, hogy az anyag alkalmas-e a berendezésemhez?
V: Kérjük, adja meg a közeggel, a hőmérséklettel, a nyomással, a forgási sebességgel, a PV-értékkel, a kenési feltételekkel és az illeszkedő anyagokkal kapcsolatos részleteket, és segítünk az anyag kiválasztásában.
K: Milyen szintű pontosság érhető el a tömítőgyűrűkkel?
V: Bizonyos kritikus méretek ±0,005 mm tűréshatárt érhetnek el; a végső pontosságot rajzok, méretek és anyagi feltételek alapján igazolják.
K: Alkalmas ivóvíz alkalmazásokhoz?
V: Antimon{0}}tartalmú anyagokat általában nem használnak ivóvízzel vagy élelmiszerrel{1}}érintkezésre; az egyes alkalmazások külön megfelelőségi értékelést igényelnek.
Népszerű tags: mechanikus tömítés szén anyag antimon szén rúd, Kína mechanikus tömítés szén anyag antimon szén rúd gyártók, beszállítók, antimonnal impregnált szénrúd, Ezüsttel impregnált szénrúd, Magas hőmérsékletű, impregnált szénszál, impregnált széngrafit, M106D SZÉN RÚD, Mechanikus tömítés szén anyagból
Egy pár
nemA szálláslekérdezés elküldése



